با خرید VPN با خیال راحت تورنت کنید

تورنت ها و شبکه های P2P چیزهایی نیستند که اغلب در وبلاگها به چشم بیایند. با این حال، ما معتقدیم نباید کسی را قضاوت کرد. وظیفه ما آشنا کردن شما به بهترین سرویس هایی است که همانطور که میل دارید شما را از داشتن محیطی امن و ناشناس ماندن مطمئن سازد.

Safe torrent with vpn

با خرید VPN و کریو از تورنت ها به صورت امن استفاده کنید

راههای بسیاری برای تماشای فیلم های خوب مانند برنامه های Netflix، Hulu، Crackle و غیره وجود دارد. همه این ها توسط VPN یا سرویس Smart DNS قابل دسترسی اند. با این وجود، یک نگاه سریع به گوگل نشان می دهد که بزرگترین پروتال های فن آوری در مورد خطرات استفاده از BitTorrent هشدار داده اند.

چگونه به امنی از تورنت ها استفاده کنیم؟ با خرید VPN !

اگر اولین باری است که از سایت ما بازدید می کنید بسیار مهم است که بدانید VPN یا کریو چیست و چطور کار می کند. اگر چه ممکن است پیچیده به نظر برسد اما این طور نیست. دانش فنی زیادی برای استفاده از فن آوری VPN و مزایای آن مورد نیاز نیست.

خرید VPN وی پی ان و کریو  یک اتصال ویژه و رمزگذاری شده بین شما و یک سرور VPN در جای دیگری از اینترنت است. از آنجاییکه اتصال VPN رمزگذاری شده است، هیچ کس نه ISP محلی شما و نه هیچ کس دیگری که بخواهد ترافیک شما را نظارت کند، نمی تواند ببیند که درون آن چه چیزی است.

ثانیا، از آنجاکه سرور VPN به عنوان یک واسطه بین شما و جهان آنلاین عمل می کند، برای بسیاری برنامه ها، وب سایتها، سرویس و همچنین سازمان های جاسوسی که شبکه های BitTorrent را نظارت می کنند، آدرس IP واقعی شما قابل رویت نیست. همه آنها می توانند ببینند که شما به سرور VPN متصل هستید اما نمی توانند ببینند در پشت آن چیست.

بدان معنی که هیچ خطری وجود ندارد که برخی سازمان ها از ISP شما در مورد جزئیات فایل هایی که فرستادید یا دانلود و آپلود کرده اید سوال کنند. هرگز ISP شما نامه هشدار دهنده ای برای شما ارسال نخواهد کرد.این وی پی ان ها و کریو را میتوانید در سایت itnote.asia خرید کنید.

خرید VPN و خرید کریو در itnote.asia